CENNIK

Naszym założeniem jest stworzenie ciepłej oraz domowej atmosfery a zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności Maluchów zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Aby móc zapewnić Państwa pociechom takie warunki w naszym Klubie będzie maksymalnie 15 Maluszków gdzie młodsze i starsze dzieci razem będą uczestniczyć w zajęciach odpowiednio przygotowanych dla danej grupy.

Posiłki dostarczane są przez firmę domowyobiadek.pl, która dostarcza nam zarówno śniadania, obiady ja i podwieczorki, ze specjalnie skomponowanego planu żywienia          ” Zdrowy Przedszkolak”.

 

WPISOWE 300 zł


Opłata ta pokrywa ubezpieczenie maluszka, pomoce naukowe oraz wyprawkę czyli między innymi komplet pościeli czy ręczniczki.


 

PAKIET MINI – 550zł/ miesięcznie*


Abonament zakładający zapewnienie opieki do 5h dziennie do 7 dni w tygodniu. Cena abonamentu nie zawiera kosztu wyżywienia, który jest ustalany indywidualnie w zależności od długości pobytu w klubie.


 

PAKIET MAX – 650zł/ miesięcznie*


Abonament zakładający zapewnienie opieki do 8h dziennie do 7 dni w tygodniu. Cena abonamentu nie zawiera kosztu wyżywienia. Całodzienne wyżywienie obejmuje 4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, 2 daniowy obiad oraz podwieczorek. Koszt całodziennego wyżywienia wynosi 12 zł/ dziennie.


 

PAKIET GODZINKA – 20zł/godzina


Opieka w godzinach pracy placówki na dowolną ilość godzin, lub przedłużenie pozostałych pakietów. Pakiet dostępny jest wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.


 

* Promocyjne ceny pakietów obowiązują końca września 2018